خطر موسیقی Music reversing :: crazy
Menu

ssssssssssssss

follow box
دنبال کنندگان ۱۰ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
آخرین نظرات
 • ۱۴ شهریور ۰۱، ۱۱:۵۹ - 𝖓𝖎𝖑𝖎 🖤~
  خخخ XD
نویسندگان

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اگه فکر میکنید همیشه این شما هستید که مغز خودتون رو کنترل میکنید و تمام چیزهایی که در ذهنتون تجزیه تحلیل میشه رو بطور ظاهری میفهمید در اشتباه هستید داشتن یک خاطره ی خوب یا بد با یک آهنگ حتی اگه اون اتفاق رو فراموش کرده باشید باعث میشه هر بار با گوش کردن اون آهنگ حسی مشابه در شما بوجود بیاد همچنین تبلیغاتی که هر روز و هر ساعت برای شما تکرار میشن و خودتون باور ندارید که تاثیری روی شما داشته باشن ولی موقع خرید معمولا انتخاب اول شما خواهند بود

در مغز انسان رازهای بسیاری نهفته است که از بسیاری از اون ها بی خبر هستیم و بعضی از این رازها باعث ایجاد راه های جدید برای سوءاستفاده ی افرادی ناشناس با نیت خبیثانه از جامعه ی انسانی شده

قضیه بسیار جدی هست ولی متاسفانه خیلی ها از موضوعی که قراره در موردش بحث کنیم خبر ندارن من هنوز موضوع رو شروع نکردم. سایت های بسیاری رو در مورد این موضوع بررسی کردم ولی تصمیم گرفتم بر خلاف بسیاری از سایت ها بجای کپی مستقیم از روی همدیگه و اضافه کردن نظرات شخصی و نصیحت و اینجور چیزا فقط مطالبی رو که خودم بیشتر قبولشون دارم براتون قرار بدم و خواهش میکنم فقط موضوعاتی که عقلتون تایید میکنه رو به عنوان حقیقت قبول کنید و اگه سن کمی دارید وارد اینجور مسائل نشید
این موضوع یکی از بزرگترین ضدحال های زندگیم تا به امروز بوده

اوووووووو چقدر حرف زدم!!!! بریم سر اصل مطلب!

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بــرگــردان موسیــقی ( Music reversing )

نهان‌سازی در برگردان یا وارون‌نگاری صوتی روشی‌است برای ضبط صدا که در آن نوا یا پیامی صوتی، به صورت وارونه بر روی نوار آهنگی دیگر ضبط شده و مستتر می‌شود. وارون‌نگاری کاربردی دانسته و تعمدی است و برخی افراد بر این باورند که می‌توان پیغامی را بدین وسیله به شنونده، بدون اینکه از آن آگاه باشد و بدون اینکه خود بخواهد منتقل نمود.

و در واقع وقتی فرکانس آهنگ رو برعکس یعنی از آخر به اول پخش کنیم این پیام های پنهان نمایان میشن دقت کنید اصلا ربطی به حروف جملات ندارد مثلا برگردان کلمه "دیوار" میشه "راه بد"

به ویدیو های زیر توجه کنید:

 
 

 

 

 

نمونه های بیشتر:دانلود 11 ویدیو با حجم 10.7 مگابایت

 

در وجود این جور آهنگ ها هیچ شکی نیست حتی خودتون برای اطمینان میتونید با برنامه برگردان این آهنگ هارو گوش بدید تا از وجودشون مطمئن بشید

اول این نکته رو بگم که برگردان صدا بجز آهنگ ها در دیالوگ های فیلم ها و سریال های غربی نیز دیده شده ولی در اینجا فقط در مورد موسیقی صحبت میکنیم

آهنگ هایی که چنین ویژگی هایی دارن کم نیستن و نمیتونیم به راحتی و با حدس زدن آهنگ های خوب رو از بد جدا کنیم یا بگیم اونور آبی ها اینجوری هستن و داخلی ها و بقول خودمون آهنگ های مجاز بدون مشکل هستن

به این نمونه توجه کنید

 

این آهنگ از آقای احسان خواجه امیری:

اصل آهنگ: برای آخرین بار .......... برگردان:امید نخواه ز یا رب 

 

 • خواننده: احسان خواجه امیری
 • تنظیم: احسان خواجه امیری
 • شاعر:افشین یداللهی
 • آهنگ ساز: احسان خواجه امیری

 

منم دلم نمیخواد باور کنم اصلا شاید این یکی اتفاقی بوده ولی مسائل نگران کننده ی بدتری هم هست که نمیشه ازشون به راحتی گذشت البته من هیچ اتهامی به خواننده ی آهنگ نمیزنم لطفا مطالب رو دنبال کنید تا با نحوه ی تولید این آهنگ ها آشنا بشید

 

یکی از سوالاتی که پیش میاد اینکه اصلا از کجا معلوم برگردان آهنگ ها تاثیری روی ما داشته باشه

جوابش تحقیقات علمی و نتایج شگفت آور اون هاست دو نمونه ی بسیار جالب از این موارد:

 • در یک فروشگاه بزرگ در آمریکا دزدی زیادی اتفاق می افتاد.صاحب فروشگاه سفارش آهنگی داد که در صورت برعکس کردن آهنگ این پیغام مخفی شده بود که تکرار میکرد " دزدی نکن دزدی نکن". درصد دزدی در فروشگاه بصورت چشم گیری کاهش پیدا کرد
 • در یکی از سینماهای نیویورک در طی پخش یک فیلم خاص، میزان خرید نوشابه «کوکا کولا» و «پاپ کورن» به چندین برابر حالت عادی می رسید. دلیل آن این بود که، صحنه قابل دیدن در یک لحظه برای چشم در روی نوار فیلم 5 یا 6 فریم است؛ طراح این کار بین هر 16 فریم یک اسلاید کار گذاشته بود که روی آن نوشته بود نوشیدن کوکا کولا و خوردن پاپ کورن لذت بخش است، دیدن این اسلاید برای چشم غیر ممکن است و این قضیه زمانی لو رفت که فیلم روی یکی از همین اسلاید ها پاره شد و این عبارت روی سینما دیده شد که البته کار به دادگاه کشیده شد. این نمونه نشانگر قدرت مغز انسان است که از هر کامپیوتر سریع تر و دقیق تر عمل می کند.

 البته در حال حاضر قانونی در آمریکا تصویب شده که هیچ کس اجازه استفاده از این تکنولوژی را ندارد چون هرکس میتوانست در موارد مختلف به نفع خود از این موضوع بهره ببرد.

 

بعضی دوستان بر این باورند که این موضوع، فقط مربوط به همین چند ماه اخیر است و مشکلی جدید و تازه محسوب می شود.اما حقیقت تاریخ این علم بسیار قدیمی تر از آنچه است که ما فکر می کنیم.

در سال 1943 (6 دهه ی قبل)، برای اولین بار در تاریخ، ارتش هیتلر با به کار گیری این هنر در برخی موسیقی های حماسی و وطنی آلمان، تاثیری منفی از آن را به یادگار تاریخ گذاشت. ارتش هیتلر در اواخر این سال وقتی وضعیت نابسامان ظرفداران نازی را دیدند، تصمیم گرفتند که نه از راه خودآگاه بلکه با بکارگیری هنری، ناخودآگاه مردم را در چنگ بیندازند.
طریق استفاده از این هنر هم به این گونه بود که مثلا" ارتش، جمله ای را مثل (درود بر هیتلر)، بصورت وارونه در لابلای موسیقی ای قرار می داد. البته شاید در نظر شما این راهی مسخره و تا حدی احمقانه محسوب شود اما محققین بر این باورند که این هنر، تاثیری بسیار در ناخودآگاه انسان دارد.

بهتر دیدم این متن و سخنرانی فوق العاده از استاد رائفی پور رو واستون قرار بدم مطالب جالبی رو در سخنرانی ایشون خواهید شنید که حتما واستون تازگی داره و از شنیدنش منقلب خواهید شد در اینجا فقط مختصر توضیحی در مورد برگردان و نه دیگر تاثیرات منفی موسیقی دادم پس اصل مطلب داخل سخنرانی هستش از دست ندیدو اما سخنان رائفی پور

مسئله موسیقی وارون چیز جدیدی نبوده و حد اقل متعلق به بیش از 6 دهه پیش است،لیکن در باره آن می توان موارد زیر را برداشت نمود: ار

1- مسئله موسیقی وارون شامل سه حالت است:

الف : تکه هایی از پیش خوانده می شوند ، سپس آنرا برگردان کرده و در بدنه اصلی موسیقی مخفی می شود ، وقتی متن موسیقی اصلی برگردان می گردد آن تکه اکنون به حالت عادی بازگشته و معنی می دهد. در تحلیل این ادعا می توان گفت : این مسئله منطقی به نظر می رسد و در تاریخ بارها آزموده شده است و صحت آن مجرب بوده و تایید می گردد. و نوع دیگر آن ، به گونه ای است است که خواننده به عمد از کلماتی خاص استفاده می کند تا برگردان و وارون آن واژه مد نظرشان باشد و بتوانند شبیه ترین کلمه را با آنچه مد نظر دارند بازسازی نمایند به عنوان نمونه خواننده از واژه "سرطان" در حالت عادی استفاده میکند ولی در حقیقت برگردان آن یعنی "نترس" (البته با اندکی تغییر) مورد نظر است که استفاده از این روش بسیار دشوار است.

ب : می توان با ابزار و نرم افزار های خاصی در حالت عادی آهنگی را خواند که اگر برگردان گردد معنی جدید می دهد ، در اینجا این سوال پیش می آید که به عنوان مثال چگونه واژه "دیوار" به "راه بد" تبدیل می گردد ، در حالی که وارون املاء آن "راوید" می شود . طرفداران این مطلب ادعا می کنند با آهنگ های ضمیمه و زمینه این تبدیل حرف صورت می گیرد. در این باب نیز می توان گفت این مسئله تاکنون اصلا اثبات نشده است و تحقیقاتی که بنده انجام دادم چیز دیگری را نشان می دهد که در بند ج آنرا بیان خواهم داشت.

ج : این یک اعجاز شیطانی است و خود خواننده و آهنگساز از آن بی خبرند !!!

در این باب باید گفت این ادعا مزخرف و باطل محض است و ذره ای صحت ندارد چراکه چنین مطلبی از بیخ و بن ایراد داشته و نه با منطق سازگاری داشته و نه با ادبیات دینی جور در می آید و بیشتر خرافات است تا دلیلی منطبق بر عقلانیت. که البته این مورد شدیدا توسط شیطان پرستان اشاعه داده می شود تا شیطان را قدرت مند نشان دهند.

عزیزان در یک تحقیق گسترده که از سوی جنبش مصاف صورت گرفت ما به این نتیجه رسیدیم که سوای مورد الف که قبلا نیز اثبات شده است موارد "ب" و "ج" صرفا ادعایی باطل است و جالب است بدانید بعضا نتایج کاملا عکس دارد.

در این آزمون آهنگ ریورس شده ای برای مخاطبین پخش می گشت و از ایشان خواسته می شد تا انچه را از آهنگ در می یابند بر روی کاغذی یادداشت نمایند ، جالب است بدانید هر یک از افراد در جامعه آماری مطلب خاصی را شنیده بود که در برخی موارد کاملا با هم متضاد بودند البته در برخی موارد نیز افرادی جمله مشابه را یاد داشت می نمودند که مورد اخیر به ندرت پیش می امد.

در عوض در آزمایشی دیگر به شنونده القا می شد که شما هم اکنون این جمله را خواهید شنید ، در این حالت قریب به اتفاق آزمون دهندگان مورد را تایید می کردند که این بدان معناست که القا در این صنعت (به شرطی که مورد ب و ج باشند نه الف) بسیار کاربردی است. جالب است بدانید در یک آزمون که بر روی دو فرد با آهنگی واحد انجام شده بود فردی آن آهنگ را الهی دانست چون کلمه الله را شنیده بود و فردی دیگر آن را شیطانی قلمداد نمود چون کلمه لعنت را شنیده بود.

این مورد را شما عزیزان بارها آزموده اید ! برای نمونه تکه ابری را در آسمان در نظر بگیرید که هرکس آنرا شبیه به چیزی خاص می بیند اما هنگامی که به افراد القا می شود فلان شکل است عموم افراد می پذیرند.

اما در مورد برگردان کردن به شیوه الف که در برخی آهنگ ها یا سریال های غربی و برخی اهنگ های فارسی موسوم به "آنور آبی" صورت می گیرد متاسفانه این شیطنت در حال انجام است و برگردان چنان واضح است که گویا کلامی عادی را می شنویم.(در واقع استفاده از این روش باعث وضع قوانینی در ایالت کانزاس گشت)

2-پیام ناخود اگاه حاصل از این پنهان کاری بر ضمیر انسان تاثیر می گذارد لیکن میزان تاثیر ان مشخص نبوده و در افراد مختلف متفاوت است ، برای نمونه در یک فروشگاه در امریکا پیام ناخود اگاهی در میان آهنگ لایتی که از بلندگوهای آنجا پخش می شد گنجانده شد که بارها عبارت های "دزدی نکنید" ،"دزدی بد است" و ... را تکرار می کرد. پس از چندی آمار دزدی در فروشگاه کاهش یافت! نکته ای شبیه به این مسئله را والدینی که فرزندان دو قلوی دختر و پسر دارند آزموده اند ! از آنجا که دختران زودتر به تکلم می آیند والدین هنگامی که صحبت های فرزند پسر را متوجه نمی شوند ، فرزند دختر به عنوان مترجم وارد عمل شده و می تواند برخی صحبت های کاملا نا مفهوم برادر دو قلویش را معنا و ترجمه کند ، این مسئله نشان دهنده میزان متفاوت تاثیر گذاری کلمات نامفهوم بر افراد مختلف است.

3-اخیرا برخی افراد (از جمله آقای محمد علی طاهری)ادعا کرده اند:

که اگر صحبت های عادی مردم را برعکس کنیم اگر پیام شیطانی داشت آن فرد شیطانی است و اگر پیام های الهی داشت وی فردی خدایی است و نکته دیگر اینکه گوینده خودش نمی تواند برگردان صحبت هایش را کنترل کند و از این حیث به سادگی می توان افراد منافق را شناسایی نمود!!!

در این باب باید گفت از انجا که این نوع برگردان از نوع ب و ج است و در صحبت کردن عادی ابدا نمی توان مورد الف را استفاده نمود این فرضیه دروغ محض بوده و چه بسا مدعیان آن به دنبال برخی مسائل خاص برای از عرصه بیرون نمودن مخالفینشان هستند تا مثلا فردا روزی صحبت های یکی از منتقدین یا مخالفین را برعکس نموده و از آن پیامهای شیطانی بیرون بکشند. و یا در مقابل برخی افراد را الهی جلوه دهند . فراموش نکنید تکنیک مورد استفاده این افراد همان القاء است و لا غیر. ان شا الله به زودی آهنگ واحد با القاء دوگانه در همین وبلاگ برای شما عرضه خواهد شد تا ببینید این ادعا دروغی بیش نیست.

کما اینکه این نظریه قدیمی بوده و با عنوان نظریه برگردان گفتار مطرح است، که نظریه‌ای شبه علمی است و نخستین بار توسط "دیوید جان اوتس" ارائه شد. این نظریه پس از ارائه در برنامه "تاک شو"شبانه آرت بل در رادیو مورد توجه مردم قرار گرفت. در این نظریه باور او بر این است که انسان به‌هنگام خَلق گفتار، ناخودآگاه پیام‌های پنهانی را می‌آفریند که نمایانگر بینشی‌است از اندیشه‌های درونی او. اوتس مدعیست که نظریه اش در روان درمانی ، جرم شناسی و گفتگوهای تجاری کاربرد دارد. البته ادعاهای او ازسوی مردم، علم و انجمن‌های آکادمیک مردود اعلام شده است و ذره ای اعتبار ندارد تا جایی که امروز در غرب حتی یک نفر را نیز نمی توان یافت تا از این نظریه خیال پردازانه دفاع نماید.

4-در پایان باید گفت برخی از موسیقی ها چنان پیام های شیطانی آشکار و واضحی دارند که دیگر نیازی به برعکس نمودن آن نیست ، آیا لزومی دارد فردی همچون مرلین منسون خواننده شیطان پرست امرکایی که در حال عادی هزاران بد و بیراه به خدا و پیامبرانش و تمامی مقدسات می گوید در وارون موسیقی اش نکته ای را مخفی نماید؟

دوستانی که سخنرانی صنعت موسیقی حقیر را شنیده اند خوب می دانند که استفاده نابجا حتی از بهترین و سالمترین موسیقی ها نیز آسیب جدی جسمی و روحی برای انسان دارد و باید از این داروی الهی به موقع و برای درد خاص استفاده نمود و فراموش نکنیم استفاده بی جا از هر دارویی فرد را معتاد و وابسته به آن می کند.علی اکبر رائفی پور

 

 

  قسمت اول سخنرانی           قسمت دوم 

 


حالا چیزی که مهم است استفاده از این تکنولوژی است. چیزی که به آن "پیام های پنهان" می گویند.

یعنی شما از طریق این آهنگ یک مفهوم را می شنوید ، ولی یک مفهوم دیگر که همان برگردان شده آن آهنگ است به خورد ذهن شما داده می شود. به عنوان مثال:

شما این را می شنوید: " سیندرلا عروس شد"

اما برگردان شده آن این مفهوم را می دهد : " پشت حلقه بنویس "

پیام های پنهان این گونه در ذهن شما جای می گیرند، یعنی به طور برعکس.( دقت کنید اصلا ربطی به حروف جملات ندارد). البته برخی پیام های پنهان که بهتر روی آنها کار شده، کیفیت بهتری دارند. از این جور آهنگ ها زیاد وجود دارند. خودتان می توانید در اینترنت ( هم گوگل و هم سایت ویکی پدیا) عبارت "برگردان موسیقی " را جست و جو کنید.

اما حالا می خوام یه مثال خیلی جالب براتون بیارم:آهنگ "منجمد" از خانم مدونا.(کسی خودش اعلام کرده من کابالیسته- کابالا=جادوی یهود)


[معنی] ابیات این نماهنگ به شرح زیر است: ( ابیاتی که رنگ شده برگردانشان معنی دارد)

تو فقط چیز هایی رو میبینی که چشمات می خوان ببینن_ چطور ممکنه زندگی طوری باشه که تو می خواهی باشه_ تو (یا شما) منجمد شده ای_ وقتی که قلبت باز نباشه_ با چیزی که برات پیش میاد از پا در اومدی_ وقتت رو با نفرت و پشیمانی به هدر می دی_ تو منجمد شده ای_ وقتی که قلبت باز نباشه_ _ ای کاش می تونستم قلبت را ذوب کنم _ اون وقت دیگه هیچ وقت از هم جدا نمی شدیم _ خودت رو به من تسلیم کن _ کلید در دست توست _ حالا دیگه پیدا کردن مقصر هیچ دردی رو دوا نمی کنه _ و باید بدونی که من هم به اندازه تو عذاب می کشم (مهم) _ اگر تو را از دست بدهم ، قلبم خواهد شکست _عشق یک پرنده است که به پرواز نیاز دارد _ بگذار همه ی غم های درونت بمیرند _ تو منجمد شده ای_ وقتی که قلبت باز نباشه_ ای کاش می تونستم قلبت را ذوب کنم _ خودت رو به من تسلیم کن(مهم) _ کلید در دست توست _


 بر گردان متن های بالا به این صورت است 

 • -وقتی که قلبت باز نباشه ------ > ما در جهنم خواهیم ماند.
 • عشق یک پرنده است که به پرواز نیاز دارد، بگذار همه ی غم های درونت بمیرند ------- >بله، ما در جهنم خواهیم ماند . ما کار را تمام خواهیم کرد ؛ آگاه باشید که ضمانت شده است.

 

و به انگلیسی به شکل زیر می شود:

When your heart’s not open ------> we would last in the hell

2- Love is a bird , she needs to fly . 1- Let all the hurt inside of you die ------>

1- Yeah, we would last in the hell . 2- Yeah, we will finish , hep seal.

حالا اون عبارت های رنگی رو حذف کرده و به جاش معنی بر عکس شده آنها را قرار دهید . یک بار دیگه کل متن شعر رو بخونید. به نظرتون بیشتر شبیه به حرف های شیطان خطاب به انسان نیست تا این که شبیه به حرف های یک عاشق خطاب به معشوقه اش باشد؟؟؟؟؟!!!!!

برای کسانی که هنوز اعتقاد دارند اتفاقیه باید اینو بگم که آیا ممکنه دو جمله متفاوت"وقتی که قلبت باز نباشه" و "بگذار همه ی غم های درونت بمیرند" برگردانشان به طور اتفاقی یکی باشد؟(یه بار دیگه به جملات -انگلیسی- نگاه کنین متوجه می شین چی می گم)

از این گونه موسیقی ها کم نیست. حتی آهنگ هایی ایرانی مثل "سیندرلا" و "گل آقا" و ... نیز چنین چیزی در آنها به کار برده شده.


حالا می فهمیم خر دجال که انسان ها را مسحور می کند و به سوی خود می کشد کجاست. همین جاست ، کنار ما. این ماییم که به گونه ای جادو شده ایم که کنار خود را نمی بینیم. کاش هشیار تر بودیم...!


امام صادق (ع) درمورد موسیقی: هنگامی که آدم(ع)از دنیا رفت ابلیس و قابیل از مرگ او اظهار شادمانی کردند و در زمین به هم پیوستند برای همین شیطان اولین آلت موسیقی را به شکل طنبور اختراع نمود و شروع به نواختن کرد و قابیل با شنیدن نوای ساز شیطان اقدام به خوانندگی نمود پس هرچه در زمین از این قبیل وسائل باشد که مردم از آن لذت میبرند از همان زمان منشإ می گیرد


امام رضا (ع) درمورد موسیقی : فرمودند گوش دادن به موسیقی (حرام ) مثل جوانه زدن گندم در اب یواش یواش نفاق و پلیدی را در دل می رو یاند (بچه ها بخدا قسم اگر در جامعه ما مردها بیغیرت شدند و زنها بی حیا به خاطر استماع به موسیقی نامشروعه. واقعاً مثل رشد جوانه؛ بی حیاییها رشد کرده)


اولین استفاده عمومی از این هنر
تاریخ به ما می گوید که، خواننده ای آمریکایی بنام بیتلز با بهره گیری از این هنر در آلبوم رولور، نخستین مورد استفاده از برگردان موسیقی را در مجامع عمومی ثبت کرد.و اولین اثر فکر کنم مربوط به آهنگ هتل کالیفرنیا باشه


موارد استفاده این هنر در آلبوم های ایرانی
بعداز اینکه پای مسائل برگردان موسیقی به ایران باز شد، سریع عده ای زودباور با دانلود نرم افزار مربوطه و امتحان چندین آلبوم ایرانی، وصله شیطانی بودن این اهنگ ها را به خواننده هایشان بستند! درصورتی که برای این کار هر کسی نمی تواند اقدام کند. باید توجه داشت که برگردان موسیقی یا (Reversing sing) علمی مهم است که امروزه در دانشگاه های معتبر دنیا اموزش داده می شود.خیلی جالبه که مغز انسان چیزایی رو که میشنویم ولی ظاهرا مفهومی واسمون نداره رو متوجه میشه
یکی از مطالبمو گم کردم ولی اصل موضوع همینه که اینجا مینویسم :یه دانشمندی بود که 40 سال از عمرشو درمورد همین ناخودآگاه و تاثیراتش مطالعه میکرد به گفته ی اون مغز مثل یه کامپیوتر میمونه که همیشه در حال تجزیه و تحلیله و اطلاعات غیر منطقی و بی معنا رو دور میریزه و در عوض اطلاعات منطقی در اون کاشته میشن یعنی مغز انسان اینقدر قدرتمنده که میتونه برگردان گفتار و موسیقی رو به عنوان اطلاعات منطقی تشخیص بده و اونا رو ثبت کنه جالب اینجاست که اگه خود برگردان رو مستقیما گوش بدیم چون خودآگاهمون در دریافت اطلاعات موافقت نمیکنه ناخودآگاه نیز اون رو نمیپذیره ولی در صورتی که خودمون متوجهش نباشیم دور از توجه ما عمل میکنه و تاثیرشو میذاره

حالا در مورد چشم چی فکر میکنید آیا دور و بر ما چیزایی وجود دارن که گذرا و بی توجه بهشون نگاه میکنیم ولی پیامی مخفی با خود به همراه داشته باشن؟

حدستون درسته! دوس دارید نمونه هایی از این موارد رو ببینید؟

 


موضوع کمی عجیب به نظر می رسد ولی کاملا برای ذهن شما روشن است ، کد های مخفی که در بعضی از تصویر و یا فیلم ها وجود دارد ، شما متوجه آنها نمی شود ولی این کد ها کاملا بر روی ذهن شما تاثیر می گذارد و مغز شما به آنها جواب های دلخواه را می دهد . به تصویر زیر نگاه کنید و بگوئید چه می بینید :

 
 
راهنمائی :DANE WAZ HERE 
چیزی می بینید ، عکس زیر را مشاهده کنید :
 
 
 
 

طرح یک سوال بسیار می تواند به روشن شدن این موضوع کمک کنید ؛ آیا شما به عنوان یک فرد مسلمان ( جدا از اینکه از برادران سنی هستید و یا شیعه ) در هر صورت خواهید پذیرفت که شرکتی هر چند مهم و پولدار که تولید یک کالا بسیار مهم و حیاتی را در دست دارد در تبلیغ محصول خود به ارزش های دینی شما بی احترامی کند ؟
جواب شما مسلما نه است . ولی همانوطور که می دانید نظامی سلطه یا غرب و یا هر چه شما اسمش را می گذارید از خیلی پیش تر این کار را با همین کد ها و محرک های مخفی تبلیغاتی یا همان Subliminal Advertising را انجام داده به عکس های زیر دقت کنید :

 

 

 

 
حالا عکس رو بچرخانید و از اول به آخر بخوانید ،میتونید از آینه کمک بگیرید
اتفاقی که می افتد به شکل زیر خواهد بود :
 
 
 
 
این یکی از نمونه های قدیمی و بارز بود که خیلی از شما ها هم از این موضوع اگاه بودید  ولی هیچ عکس العملی تا به حال نشان ندادید . می دانید چرا ؟ چون کد تاثیر خود را در ذهن شما گذاشته و شما قادر به انجام کاری نیستید . از این نمونه های زیاد موجود است که مفصل به هر کدام خواهیم پرداخت .
 
 
 
البته این نکته هم بسیار مهم است که اینطور برداشت نشود که فقط این کد های و این نوع تبلیغات برای مسلمانان و یا کشور های آسیایی و یا منطقه خاصی استفاده می شود . بلکه این استراتژیی است که در قابل تمام مردم جهان اعم از آروپایی ، آسیایی و آمریکائی استفاده شده و جواب نیز داده . این کد های مفاهیم زیادی را دنبال می کنند . برای ما که دین مهم است ، دین و ارزش های دینی را هدف گرفته و در غرب پا را هم فراتر گذاشته ، صرف این موضوع که دین در اروپا و آمریکای امروزی معنایی ندارد و فقط بعنوان یک اسم در فرهنگ لغت از آن یاد می شود ( اشاره کوتاهی به آن جمله نیچه که می گوید "خدا 150 سال است که در غرب مرده است" ) و مسائل دیگری را به مردم خود کد می دهد . 
 
 
 
 
از جمله این مسائل از بین بردن حیا و عفت عمومی است ، رواج  مفاهیم سـک ـ سی و پـورنـ و  از بین بردن ارزش های دینی و خواندگی به تصویر کشیدن آلــت تـ ـناسـلی مرد به صورت مخفی و بسیار زیرکانه به صورتی که مخاطب مردد می شود نسب به تصویری که در حال مشاهده آن است . و در تمام نقاط شهر و رسانه های به صورت خیلی عادی برای مردم به نمایش گذاشته می شود . تمام این پیام ها باعث می شود که فرد مورد نظر نسبت به آن موضوع خاص شرطی یا حساس شده و به محض بروز نسبت به آن واکنش دلخواه طراحان را نشان دهد . 
 
 
 
 
حالا میریم سراغ نمونه هایی که بیشتر از دیدمون مخفی موندن
 
 
 
عمرا اگه دیده باشیدش عکس زیر رو دریابید
 
 
جالب بود نه؟
 
 
اینم طرح یکی از محصولات شرکت پپسی :
 
 
 
سعی کنید نکته و پیام مخفی عکس زیر را کد گشایی کنید :
 
 
 
 
نفهمیدید ؟ کمی سختر از کد های قبلی است
 
 
 
 
 
 
این یکی که خیلی تابلوئه
 
 
اگه متوجه نشدید به بالای پلکش دقت کنید
 
 
این یکی واقعا اعصابمو خرد کرد آخه نامردا به کتاب رنگ آمیزی بچه ها هم رحم نمیکنید؟؟؟:
 
 
آره اصلا چشم نمیبینه ولی حقیقت اینجاست:
 
 
یه سری عکس دیگه هم بود که روم نشد بذارم
این چیزایی که گفتم گوشه ی کوچیکی از دسیسه های وحشتناک ضد بشری بود فقط واسه آگاهیتون گفتم که دیدتون نسبت به اطراف کمی بازتر بشه
 
پایان
 • ⛩ سنپای

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
crazy

Design By Afshin